ČEPIN

Kordić sačuvao bodove pokraj Uljare
Objavljeno 13. svibnja, 2019.
Čepinčani su zasluženo zadržali bodove u kući u pravo vrijeme zabivši pogotke te na vratima imajući Luku Kordića. Domaćima se vrlo brzo isplatio agresivan ulazak u susret, jer je kapetan Agatić u osmoj minuti iz gužve uspio zatresti mrežu, 1:0. Nakon toga su Đakovčani pritisnuli, a Kordić (sa)čuvao minimalno vodstvo. Goste je i gledatelje zatim ohladila jaka kiša, a Čepinčani su uoči odmora uspjeli, praktički, osigurati pobjedu. Po desnoj je strani pobjegao Gelo i pogodio suprotni kut - 2:0. U nastavku su gosti pokušavali popraviti štetu, a čepinski ih je čuvar mreže u tome onemogućavao. Izostala mu je pomoć napadača koji nisu uspjeli zabiti presudan pogodak, tako da se pritisak Đakovčana nastavio. Urodio je plodom u 80. minuti, kada je Damjanović nakon udarca iz kuta glavom prepolovio zaostatak, ali više od toga gosti nisu mogli. D.Lekšan
ČEPIN       2 (2)

ĐAKOVO CR.       1 (0)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Gledatelja: 150. Sudac: Darko Dumančić (Prkovci) 7. Strijelci: 1:0 Agatić (8), 2:0 Gelo (43), 2:1 Damjanović (80). Žuti kartoni: Gregić, Gelo, Agatić (Čepin), Bošković, Grgačević, Pongračić, Galičić i Stipanović (Đakovo Cr.). Crvenih kartona nije bilo.

ČEPIN: Kordić 7, Grgić 6,5, Bilobrk 6,5, Bungić 6,5, Gregić 6 (od 78. Zrno -), Gelo 6,5 (od 86. Kraljević -), Agatić 7, Ivić 6, Kundid 7, Batarilo-Čerdić 6,5, Fusić 6,5 (od 73. Rolj -)

ĐAKOVO CROATIA: Jukić 6,5, Bošković 6,5, Grgačević 6 (od 61. Rajčević 6,5), Hlišć 6 (od 66. Jakić 6), Kolak 6 (od 74. Magić -), Pongračić 6,5, Petričević 6, Efremovski 6, Galičić 6,5, Stipanović 6,5, Damjanović 7

IGRAČ UTAKMICE: LUKA KORDIĆ (ČEPIN)