JURJEVAC

Zrinski opet potopljen na svojoj Bari
Objavljeno 15. travnja, 2019.
Već treći poraz u proljetnom dijelu sezone doživjeli su nogometaši Zrinskog iz Jurjevca na svojem igralištu "Bara". Brzi pogodak u sedmoj minuti očito je šokirao domaćina, koji je u 37. minuti izjednačio, nakon što je s 11 metara precizan bio Kukučka. No drugi dio susreta u cijelosti je pripao Slavoniji, gosti su, za razliku od Zrinskog, iskoristili svoje prilike i iz Jurevca otišli s punim plijenom. A. G.
ZRINSKI       1 (1)

SLAVONIJA       3 (1)

JURJEVAC – Stadion “Bara”. Gledatelja: 200. Sudac: Filip Cindrić (Nova Gradiška). Strijelci: 0:1 Peharda (14), 1:1 Kukučka (37-11m), 1:2 T. Žuljević (57), 1:3 M. Žuljević (66). Žuti kartoni: Majdiš, Matković (Zrinski), Šulc, Bošnjak (Slavonija). Crvenih kartona nije bilo.

ZRINSKI: Pintarić, Fehir (od 15. Barišić), Matković, Pranjić, Bagarić, Kerovec, Lukačević (od 81. Šinko), Kukučka, Majdiš, Sudar (od 55. Da Silva), Begović.

Trener: Antun Labak

SLAVONIJA: Bošnjak, Nikolaš, Marčetić, T. Žuljević (od 69. A. Smojvir), Šulc, M. Žuljević (od 90. Romić), Bognar, Peharda, Karačić (od 90. Neruda), Bundavica, Božić. Trener: Dalibor Bognar