A-1 LIGA KOŠARKAŠICA

Postigle samo 36 poena na Baldekinu
Objavljeno 18. ožujka, 2019.
Košarkašice Murse u 20. kolu A-1 lige gostovale su kod Šibenika i doživjele uvjerljiv poraz od 72:36. Ekipa koju s klupe vodi Stipe Bralić samo je punila osječki koš, pa je već nakon nekoliko minuta prednost Šibenika bila dvoznamenkasta. U kakvom su raspoloženju bile Osječanke dovoljno je spomenuti kako su u prvoj četvrtini ubacile samo šest poena. U drugoj dionici Mursa je bila ravnopravan suparnik, no da je preokret ili bar dostojan poraz Osječanki nemoguć, pokazao je nastavak utakmice. Šibenčanke su opet preuzele dominaciju na terenu, poigravale su se s gošćama koje su na kraju susret završile s "minus 36".

Nakon 20. kola Mursa je trenutačno pretposljednja (3-17) ekipa, a iza nje je samo Brod na Savi, koji također ima učinak od tri pobjede i 17 poraza, odnosno samo 23 boda.