“MURSAŠI” PORAŽENI U RIJECI

Ostali bez seta, mogli osvojiti bar jedan
Objavljeno 11. ožujka, 2019.
Ligaški dio odbojkaši Murse-Osijek zaključili su porazom. Gostujućim, u sklopu 12. kola 1. skupine u Rijeci, koji samo izgleda lagan. Domaćin je slavio u tri seta, ali odbojkaši s Drave imali su priliku susret produžiti i na više od 86 minuta, koliko je trajao. "Mursaši" su u prvom setu imali pet razlike, ali su "pukli" kod 22:22, kada su Riječani trima poenima u nizu potvrdili vodstvo. Još bolje prilike Osječani nisu iskoristili u drugoj dionici, gdje su konstantno imali prednost. Ona od 18:23 izgledala je nedostižna, ali domaćin je spasio i dvije set-lopte te je potom slavio sa 3:0 (25:22, 29:27, 25:16). Mladost Ribola Kaštela izgubila je od zagrebačke Mladosti 2:3 (19:25, 25:18, 23:25, 25:18, 9:15) te joj onemogućila da ima maksimalan učinak. Poredak: 1. Mladost (Z) 25, 2. Mladost RK 18, 3. Rijeka 16, 4. Mursa Osijek 4 boda. N.B.