PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA

Čepinčani kod kuće bolji od Grabovčana
Objavljeno 22. veljače, 2019.
Kvalitetniji i spremniji sastav domaćeg nogometnog trećeligaša uvjerljivo je porazio baranjskog županijskog drugoligaša iz Grabovca s 4:1. Prednosti Čepinčana dolazile su do izražaja kako je utakmica odmicala, a nakon što su propustili više povoljnih prilika, goste su definitivno slomili u posljednjoj četvrtini utakmice. Grabovčane je u ranoj fazi igre otvorio Ivić, koji je u 12. minuti zabio za 1:0. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a na novi pogodak čekalo se do 65. minute, kada je Bata svladao Gelo. Isti je igrač ubrzo povisio rezultat (74‘), a konačnih 4:0 postavila je ovozimska koprivnička prinova Fusić. Nogometaši Čepina ovom su pobjedom nastavili uspješan niz u ovogodišnjim pripremnim utakmicama. D.L.
ČEPIN*4(1)

GRABOVAC*0

ČEPIN – ŠRC "Čepin". Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 50. Sudac: Goran Marguš (Čepin). Strijelci: 1:0 Ivić (12), 2:0 Gelo (65), 3:0 Gelo (72), 4:0 Fusić (77).

ČEPIN: Kordić, Goluža, Brezinšćak, Rolj, Čavar, Stupar, Zrno, Krstanović, Fusić, Ivić, Bungić. Još su igrali: Bombini, Bilobrk, Gregić, Agatić, Gelo, Batarilo-Čerdić i Grgić. Trener: Igor Toth

GRABOVAC: Bat, Vrdoljak, J. Crnčan, Tomašev, Šimon, Markan, Marković, S. Đurković, Ćupurdija, M. Crnčan, I. Đurković. Još su igrali Pinjuh i Lucić. Trener: Zdenko Sambol