ČEPIN:

“Zeleni” u nastavku svladali Brođane
Objavljeno 18. veljače, 2019.
Nakon što su u prvom, dosta sadržajnom, dijelu mreže mirovale, boljom i konkretnijom igrom u nastavku utakmice Čepinčani su se domogli pripremne pobjede protiv (treće)ligaškog konkurenta iz Slavonskog Broda. Gosti su bili opasniji u prvom poluvremenu, u kojem su propustili realizirati nekoliko stopostotnih prigoda. U šestoj minuti nastavka Batarilo-Čerdić je asistirao kapetanu Agatiću za prednost domaćina koju je potom, iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca, anulirao iskusni Mišić. Mladi Batarilo-Čerdić zatim se upisao u strijelce te tako prometnuo u centralno ime toga subotnjeg vrlo dobrog susreta u kojem su treneri bili bez po dva igrača iz pretpostavljene najbolje postave. Za Čepin nisu igrali Krstanović i Brlić, a u redovima Marsonije izostali su Čanić i Sivrić.D.L.
ČEPIN       2 (0)

MARSONIA       1 (0)

ČEPIN - ŠRC “Čepin”. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Stjepan Barišić (Osijek). Strijelci: 1:0 Agatić (51), 1:1 Mišić (65.-11m), 2:1 Batarilo-Čerdić (77).

ČEPIN: Kordić, Ivić, P. Grgić, Goluža, Bilobrk, Rolj, Gregić, Kundid, Gelo, Agatić, Bungić. Još su igrali: Kovačević, Čavar, Brezinščak, Zrno, Fusić i Batarilo-Čerdić. Trener: Igor Toth

MARSONIA: Memović, Rosandić, Begić, Balentović, Dančević, Šimac, Baričević, Radić, Gudelj, Katanić, Mišić. Još su igrali: Mihelc, Jurčević, Stopić, Letica, D. Grgić i Garić. Trener: Braslav Ostojić