NAŠICE

Za Zrinski zabio Brazilac Moises
Objavljeno 12. veljače, 2019.
Prijateljski ogled u sklopu priprema za nastavak prvenstava odigrali su u Našicama domaći međužupanijski ligaš NAŠK i Zrinski iz Jurjevca, član Treće hrvatske nogometne lige "Istok". Boljerangirani gosti potvrdili su zbog čega su u gornjem dijelu tablice trećeligaške konkurencije. Slavili su sa 2:0, jedan pogodak postigli su u svakom poluvremenu. Prvi već u 6. minuti nakon pogreške domaće obrane i vratara Mikičića, a strijelac je bio Filipović. U nastavku, u 79. minuti, mrežu domaćina pogodio je Brazilac Moises. Imao je i NAŠK prilika za pogodak, najbolju je propustio Mikola, pucao je iz blizine, ali se lopta od igrača Zrinskog odbila izvan igrališta.
S.S.
NAŠK        0

ZRINSKI        2 (1)

Našice, pomoćni teren Gradskog stadiona. Gledatelja: 60. Sudac: Zdravko Vidić. Strijelci: 0:1 Filipović(6), 1:1 Moises (79)

NAŠK: Mikičić, Slivka, Barišić, Hečimović, Galinec, Gašparić, Janžek, Slivečko, Grgić, Tomić Mikola (još su igrali Mikšić, Lukačić, Smajo, Rukavina, Kostreš, Koprivčić, Pavlović). Trener: Marko Žigić

ZRINSKI: Pintarić, Begović, Šinko, Lukačević, Barišić-Jaman, M.Kerovec, Čavar, Filipović, Moises, Stanušić, Penava (još su igrali Stipanović, Živković, Sudar, Majdiš, Parađik, Santos, Bokaović). Trener: Antun Labak