BOŽIĆNI TURNIR U VALPOVU

CB Barba slavio u zanimljivom finalu
Objavljeno 6. siječnja, 2019.
U Valpovu je završen Božićni malonogometni turnir. Tijekom finalne subotnje večeri odigrani su finalni susreti i za treće mjesto u pet kategorija. Kod pionira naslov prvaka osvojila je momčad Jedinstveni koji su svladali Plave vragove s 3:1. U kadetskoj konkurenciji uvjerljivo do naslova stigli su kadeti Valpovke, koji su s 5:0 svladali Krčmu kod Svrtana. Među juniorima, nakon što se susret za treće mjesto nije odigrao nego je "bronca" pripala Euro-željezaru, CB Brest minimalno je svladao OPG Schmidt. U završnici večeri prvo su odigrani susreti za treće mjesto kod veterana i seniora, a potom finala. Kod veterana slavila je MNK Samba, dok je u vrlo zanimljivom seniorskom finalu naslov i 13.000 kuna (pobjedniku veterana 4000 kuna) pripao CB Barbi za čiju su momčad igrali: Marin Stanić, Ivan Razumović, Robert Nospak, Boris Vurdelja, Stjepan Kujundžić, Matko Šestanj, Nikola Mihaljević, Andrej Pandurević, Danilo Vukčević i Matija Mijić. Najbolji strijelac bio je Andrej Nemet (Mala mljekara), najbolji vratar Filip Čolaković (OPG Schmidt), a najbolji igrač Robert Nospak (CB Barba).

Rezultati: pioniri: za treće mjesto: NK Valpovka - NK Valpovka II 4:3 (1:1); finale: Jedinstveni - Plavi vragovi 3:1; kadeti: za treće mjesto: Night club Laguna - Prečka gol 5:4 (2:2); finale: NK Valpovka - Krčma kod Svrtana 5:0; juniori: za treće mjesto: Euro-željezar - Veseli repić 3:0 b.b; finale: CB Best - OPG Schmidt 1:0; veterani: za treće mjesto: Gem Čepin - AB Skripta 1:2; finale: CB Time out - MNK samba 0:3; seniori: za treće mjesto: Pekarnica Slavonija - Mala mljekara 0:7; finale: OPG schmidt - CB Barba 3:4. K.L.