BOŽIĆNI TURNIR U VALPOVU

Danas za naslov u pet kategorija
Objavljeno 5. siječnja, 2019.
Božićni malonogometni turnir u Valpovu ušao je u završnicu. Danas ćemo doznati osvajače prva tri mjesta u pet različitih kategorija od pionira do veterana. Dakako, najviše pozornosti privući će seniorski susreti gdje se igra za nagradni fond od 22 tisuće kuna. Osvajač turnir dobit će 15.000, drugoplasirani 5000, trećeplasirana momčad 3000, a četvrtoplasirana momčad za utjehu će dobiti 1000 kuna. Novčane nagrade dijelit će se i u veteranskoj konkurenciji, prvo mjesto vrijedi 4000 kuna, drugoplasirani 2000, a trećeplasirani kod veterana tisuću kuna. Najbolje pionirske, kadetske i juniorske momčadi uz odličja dobit će i sportske nagrade. U četvrtak je tako odigrano devet utakmica. Kod pionira odigrane su tri utakmice. Obilježili su konkurenciju Plavi vragovi koji su prvo svladali drugu momčad NK Valpovke s 5:0, da bi potom "ubili" Nogometne ubojice s 8:0. Jedinstveni su kod pionira bili bolji od Valpovke s 3:0. Nakon juniorskih susreta održan je ždrijeb polufinala u tom uzrastu. Sinoć su se tako sastali Euro-željezar Višnjevac i CB Best te OPG Schmidt i Veseli repić. U četvrtfinalu Veseli repić je svladao Hrvatski sokol iz Bocanjevaca s 3:2, dok je CB Best bio bolji od CB Prestige sa 6:1. Kod veterana Gem Čepin i CB Baza osnovni dio susreta završili su bez pobjednika (2:2), da bi nakon penala slavili Čepinčani (4:2). AB Skripta se plasirala u polufinale pobjedom nad Limunčićima 3:0. Kod seniora posljednji su polufinale osigurali Pekarnica Slavonija i CB Barba. "Pekari" su svladali Autokelavu s 3:2, a CB Barba nadigrao je CB Barcode s 8:2.
Krešimir Lacković
PROGRAM ZAVRŠNOG DANA
Raspored završnog dana Božićnog turnira u Valpovu: ​pioniri: 14 sati: za treće mjesto; 14.30 sati: finale; kadeti: 15 sati: za treće mjesto; 15.45 sati: finale; juniori: 16.30 sati: za treće mjesto; 17.45 sati: finale; veterani: 18 sati: za treće mjesto veterani; 18.50 sati: za treće mjesto seniori; 19.40 sati: finale veterana; 20.30 sati: finale seniora