ČEPIN

Gačić torpedirao Požežane
Objavljeno 19. studenog, 2018.
Na domaćem zatvaranju jeseni Čepinčani su se oprostili zasluženom pobjedom! Otpočetka se igra preselila na gostujuću polovinu terenu, pri čemu su u devetoj minuti Goluža i Ivić u 14. minuti propustili poentirati. Gostujuća se mreža zatresla u 38. minuti nakon Krstanovićevog ubacivanja iz lijevog kuta koje je prihvatio Gačić i iz blizine svladao Rezu - 1:0.

Aktivnija igra gostiju u nastavku zamalo je urodila plodom u 54. i 61. minuti kada su Peharda i Žuljević bili u izglednim situacijama koju je Kordić paradom neutralizirao, odnosno lopta je prošla pokraj desne vratnice. Kazna je stigla u 68. minuti akcijom koju je kroz sredinu poveo Gačić uposlivši na lijevoj strani Gelu koji je povukao loptu i s 20 metara pogodio lijevi kut - 2:0. U 83. minuti ponovno je s približne udaljenosti Gregić uzdrmao gredu, a zatim je Brlić prihvatio odbijanac i šutirao u naručje požeškog vratara. On je i treći put bio savladan u sudačkoj nadoknadi vremena kada je mladi domaći stoper Gačić drugi put pogodio mrežu na sličan način kao kod prvog pogotka - 3:0. D. Lekšan
ČEPIN       3 (1)

SLAVONIJA       0

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme oblačno, hladno. Teren dobar. Gledatelja: 80. Sudac: Dino Sabljić (Stare Plavnice) 5. Strijelci: 1:0 Gačić (38), 2:0 Gelo (68), 3:0 Gačić (90). Žuti kartoni: Batarilo-Čerdić (Čepin), Šulc, Sokić i Peharda (Slavonija). Crvenih kartona nije bilo.

ČEPIN: Kordić 7, Bilobrk 6, Goluža 6,5, Rolj 6, Gregić 7, Gelo 7,5 (od 81. Lulić -), Agatić 6,5, Ivić 6,5, Krstanović 7 (od 87. Grgić -), Gačić 8, Batarilo-Čerdić 6 (od 71. Brlić -).

SLAVONIJA: Rezo 6, Nikolaš 6, Plešić 5,5, Majstorović 6, Karačić 5,5 (od 79. Markanjević -), Šulc 5,5 (od 64. Grbeš 5,5), Žuljević 7, Sokić 6,5, Peharda 6,5, Božić 5,5, Smojvir 5,5.

IGRAČ UTAKMICE: JOSIP GAČIĆ (ČEPIN)