A-1 LIGA KOŠARKAŠICA

Mursa nije mogla ništa u zagrebačkom Trnskom
Objavljeno 12. studenog, 2018.
Košarkašice Murse nisu uspjele prirediti senzaciju u zagrebačkoj dvorani Trnsko i kući su se vratile s porazom. Osječanke su u 6. kolu A-1 lige gostovale kod ekipe Zagreba i izgubile s uvjerljivih 84:50 (22:9, 16:14, 23:14, 23:13). Košarkašice Zagreba su otpočetka pokazale tko je gazda u Trnskom, krenule su agresivno i već nakon prvih deset minuta imale velikih 13 poena prednosti. Mursa je bolje parirala u drugoj dionici, a uspjela je donekle i priprijetiti početkom drugog poluvremena. No faza dobre igre Osječanki nije dugo trajala i Zagrepčanke su lako i rutinski odšetale do uvjerljive pobjede.U redovima Murse ponovno je najefikasnija bila njihova najbolja igračica Petra Šimunić s 13 poena, isto toliko ubacila je i Petra Lovrić, a Vuksanić i Štrk upisale su po osam poena.