ŽDRALOVI:

Vukovarci vodili, a u nadoknadi ostali bez boda
Objavljeno 12. studenog, 2018.
Vukovarci imaju za čime žaliti u susretu u Ždralovima. Bili su na pragu prve gostujuće pobjede, da bi na kraju ostali i bez boda. Domaćin je poveo u 11. minuti, a gosti potpuno preokrenuli rezultat u svoju korist u 49. minuti. Pobjedu u rukama imali su do 69. minute kada je prvo ime susreta, trostruki strijelac Tomislav Pleić, izjednačio na 2:2, a u sudačkoj nadoknati donio svojoj momčadi tri boda. A.G.
MLADOST       3 (1)

VUKOVAR 1991       2 (1)

ŽDRALOVI – Stadion “Brdo”. Gledatelja: 100. Sudac: Nenad Vargović (Virovitica).

STRIJELCI: 1:0 Pleić (11), 1:1 Prkić (23), 1:2 Suton (49), 2:2 Pleić (69), 3:2 Pleić (95). Žuti kartoni: Šiprak, Vrbanić, Srbljanović, Knežević (Mladost), Prkić, Marinčić, Tomas, Rajić (Vukovar 1991). Crvenih kartona nije bilo.

MLADOST: Srbljanović, Markuz, Renić, Nikolić, Pleić, Vrbanić, Sučić, Furmek (od 63. Buzuk), Kosanović (od 78. Dodaj), Šiprak (od 46. Kočiš), Bošnjak.

VUKOVAR 1991: Mikić, Stojanac, Marinčić, Drahotuski, Čupić, Mihajlović, Tomas, Rajić, Uhlarik, Prkić (od 26. Suton (od 64. Foro)), Ceranić (od 76. Jahaj).