OSJEČANKE UVJERLJIVE U NOVOM SELU ROKU

Hat-trick Leonarde Balog
Objavljeno 11. studenog, 2018.
U sedmoj prvoligaškoj etapi nogometašice Osijeka bile su gošće čakovačke Katarine Zrinski, koja je aktualne prvakinje Hrvatske ugostila na igralištu u Novom Selu Roku! Pristigli sastav zorno je demonstrirao zašto nema ligašku konkurenciju koja bude zadovoljna kada prođe ispod dvoznamenkastog poraza. Čakovčanke je načela Leonarda Balog postigavši u 2. minuti prvi od svoja tri pogotka, od kojih je drugi dala uoči odmora. Do tada je domaća vratarka ukupno tri puta posezala za loptom iz mreže jer ju je svladala i Mateja Andrlić. U nastavku su Osječanke bile još dominantnije i još pet puta pogodile domaću mrežu, a treba dodati da se lista strijelaca proširila jer su pogotke postigle i mlade Lara Lucić i Ena Pernar. U drugom su im se dijelu sa po još jednim pogotkom pridružile Balog i Andrlić, a pobjedu izraženu s ugodnih i primjerenih osam komada zaokružila je Izabela Lojna.D.L.
K. ZRINSKI       0

OSIJEK       8 (3)

NOVO SELO ROK - Igralište NK Omladinac. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 60. Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin). Strijelci: 0:1 Balog (2), 0:2 Andrlić (28), 0:3 Balog (31), 0:4 Lojna (56), 0:5 Andrlić (57), 0:6 Lucić (75), 0:7 Balog (82), 0:8 Pernar (88w). Žutih i crvenih kartona nije bilo.

KATARINA ZRINSKI: Hanaček, Kušteljega, Tkalec, Cicijelj, Goričanec (od 79. Kelemen), Vurušić (od 89. Lovrenčić), Bakač (od 48. Đula), Zadravec, Klarić, Kupčić, Nagy.

OSIJEK: Tolić, Bulut, Nevrkla, Baban (od 46. Laslavić), Balić, Joščak, Andrlić (od 70. Lucić), Šalek, Lojna, Maltašić (od 57. Pernar), Balog.

TAEKWONDO GALEB TROPHY - SERBIA OPEN 2024.