PRVA ŽNL POŽEŠKO-SLAVONSKA

Kaptol i BSK sustigli Požegu
Objavljeno 5. studenog, 2018.
U proteklom 10. kolu vodeća Požega bila je slobodna što su iskoristili Kaptol i BSK koji su pobjedama potpuno smanjili zaostatak za liderom. Kaptol je na svom terenu bio bolji od Jakšića 2:0. Domaće je u vodstvo doveo Mile Pavelić, a u posljednjim trenutcima prvog poluvremena konačan rezultat postavio je nekadašnji nogometaš Cibalije Ninoslav Parmaković. BSK je teže od očekivanog slavio u Pavlovcima. Rano su Bučani došli u vodstvo preko Mateja Blaškovića, ali se Mladost vratila u utakmicu pogotkom Marija Vidovića iz jedanaesterca. U nastavku vratar gostiju Ante Bošnjak brani drugi jedanaesterac Mladosti koji je ovaj put izveo Antonio Soldo. Nakon što su propustili priliku doći do vodstva, mladostaši su uskoro završili u minusu zahvaljujući Valentinu Podobniku. U završnici utakmice pobjedu BSK-a potvrdio je Dario Starčević. Važne bodove osvojio je Omladinac koji je na svom terenu s 3:2 bio bolji od Lipika. Gosti su poveli u 13. minuti preko Galka, no samo tri minute kasnije Nović je vratio stvari na početak. Do odmora Omladinac radi potpuni preokret zahvaljujući Jeliću, a početkom drugog poluvremena nesretni Bosnar matira svog igrača koji je preuzeo ulogu vratara. Naime, gostujući vratar Marinić se ozlijedio u posljednjoj minuti prvog poluvremena, a umjesto njega na vrata je stao Podunavac. Domaćin ga nije uspio svladati, ali je to uspjelo njegovu suigraču. Lipik je smanjio pogotkom Jiraseka u 60. minuti, ali ipak nije uspio doći do boda. U završnim minutama ostao je s igračem manje jer je isključen bio trener/igrač Ognjen Kafka. Susret Dinama i Papuka završen je bez pobjednika uz po jedan pogodak u svakoj mreži. U subotu su u Kuzmici gostovali nogometaši Croatije i vratili se u Mihaljevce praznih ruku. AGM Kruna
TIM OSVJEŽENJE        3 (1)

CROATIA       1 (0)

KUZMICA - Igralište u Kuzmici. Strijelci: 1:0 Bulaja (20), 2:0 M. Banožić (63), 2:1 Marić (65), 3:1 Bulaja (70).

TIM OSVJEŽENJE: Klasić, Šimunović (od 80 Jurić), L. Banožić, M. Banožić, J. Novak, I. Bulaja (od 20. Marinović), B. Banožić (od 81. M. Novak), N. Bulaja, Rotim, Šporčić, Andričić. Trener: Ivo Papak.

CROATIA: Romić, Đogolović, Ladović, Vasić, Kakuk (od 46. Kajan), Marić, Kopjarević (od 61. Bilić), Pilić (od 59. Mijoković), Kelebuda, Rudar (od 46. Kavedžija), Soldo. Trener: Bernard Raguž.
KAPTOL        2 (2)

JAKŠIĆ        0

KAPTOL - Igralište Strijelci: 1:0 Pavelić (11), Parmaković (44).

KAPTOL: Mikić, Soldo, Parmaković, Šaur (od 69. Lončarević), Romštein, V. Pranjić, T. Pranjić, Iličić (od 55. Novak), Darmopil, Sadilek (od 89. Čakalić), Pavelić (od 81. Škoda). Trener: Krešo Poleti.

JAKŠIĆ: Kadežabek, Parobek, Palamera, M. Kovačević, D. Kovačević, Jakovljević, Begić, Šilhan, Bošković, Rezo (od 66 Kudrnaček, Penava (od 46. Jurić). Trener: Dario Pažin.
OMLADINAC        3 (2)

LIPIK 1925        2 (1)

NOVO SELO ROK - Igralište NK-a Omladinac. Strijelci: 0:1 Galko (13), 1:1 Nović(16), 2:1 Jelić(27), 3:1 Bosnar (ag. 48), 3:2 Jirasek (60). Crveni karton: Kafka (Lipik 1925).

OMLADINAC: Vidmar, Obradović, Ribičić, Bluha, Poljaković, Metlar (od 69. Kovačić), Đajić (od 83. Vuzem), Jelić (od 71. I. Abramović), S. Abramović (od 85. Brkanović), Demše, Nović. Trener: Dalibor Bradač.

LIPIK 1925: Marnić (od 46. Podunavac), Osmanović, Bosnar, Kasapović, Kafka, Lesičak, I. Podunavac, Oršić, Galko (od 67. Derenj), Miladinović, Jirasek. Trener: Ognjen Kafka.
DINAMO        1 (0)

PAPUK        1(0)

RAJSAVAC - Igralište NK-a Dinamo. Strijelci: 1:0 Žuljević (48.- 11m), 1:1 Samaržija (78.)

DINAMO: Mršić, Hruškar (od 46. Barišić), Novinc, Bilić, Karadža, Janković, Obradović (od 60. Miroslav), Mandić, Janjić, Žuljević, Jaroš. Trener: Ivica Čabraja.

PAPUK: Ivić, Adžaga, Jelić, Samaržija, Šubara (od 79 Čakalić), T. Foro, J. Foro, Bertolan, Kljajić, Martinović, Stipić. Trener: Dražen Kljajić.
MLADOST        1 (1)

BSK        3 (1)

PAVLOVCI - Igralište NK-a Mladost. Strijelci: 0:1 Blašković (7), 1:1 Vidović (42, 11m), 1:2 Podobnik (75), 1:3 Starčević (87).

MLADOST: Barić, Đurčević, Vidović, Đak, Mišković, Jagodić, Šilhan, Maras, Kićan (od 85. Rosipal), Soldo, Šimić (od 78. Budić). Trener: Marijan Bakula

BSK: A. Bošnjak, Mikšik, Arežina (od 68. Petković), A. Čolak, B. Čolak, Zeba, J. Bošnjak, Blašković (od 77. Mahulik), Podobnik, Tvrdy, Starčević (od 88. Jakovljević). Trener: Ivica Pejnović.