TREĆA HNL "ISTOK": ČEPIN

Agatić iz slobodnog udarca zadržao sve bodove pokraj Uljare
Objavljeno 5. studenog, 2018.
Pomlađeni Brođani u Čepin su primarno došli ne izgubiti i u tome nisu uspjeli! Domaćini su zaslužili pobjedu i veću od najminimalnije jer su, osim postignutog pogotka, stvorili još nekoliko prigoda te kontrolirali tijek susreta. Otpočetka se igra preselila na gostujuću polovinu terena, pri čemu su Agatić (4.) i Gačić (16.) prijetili glavom iz blizine i udarcem s 30-ak metara koje je brodski vratar bravurozno obranio. Identično kao Kuburićev pokušaj u 40. minuti sa 16 metara lijevi donji kut, kamo se bacio Radelić-Žarkov i paradom sačuvao mrežu.To mu nije pošlo za rukom u desetoj minuti nastavka, kada je na 20-ak metara, po sredini vrata, Kuburić izborio slobodan udarac, a Agatić snažnim poluvisokim udarcem pogodio lijevu stranu brodske mreže - 1:0. Gosti su potom jalovo pokušavali popraviti štetu, pri čemu je najbliže tomu bio Čanić u 66. minuti skrenuvši Prodanovićev slobodnjak zdesna glavom preko grede. U 80. minuti Čepinčani su složili lijepu akciju po desnoj strani, odakle je Lulić u 16-ercu pronašao Agatića, a ovaj iz prve prebcio na suprotnu stranu, gdje je Brlićev udarac zaustavila bliža vratnica te izmamila uzdahe i pljesak gledatelja.D.Lekšan
ČEPIN                 1  (0)
MARSONIA       0

ČEPIN - ŠRC “Čepin”. Vrijeme poluoblačno. Teren dobar. Gledatelja: 250. Sudac: Alen Dobraš (Ratkovica) 6,5. Strijelac: 1:0 Agatić (55). Žuti kartoni: Gregić (Čepin), Rosandić, Prodanović i Šimac (Marsonia). Crvenih kartona nije bilo.
ČEPIN: Kordić -, Bilobrk 6,5, Kuburić 7, Goluža 6,5, Rolj 6,5, Gregić 7 (od 90. Zebec -), Gelo 6 (od 46. Brlić 6), Agatić 7,5, Ivić 7, Gačić 7, Batarilo-Čerdić 6 (od 77. Lulić -).
MARSONIA: Radelić-Žarkov 7, Čanić 6,5, Cvitković 5,5, Erić 6,5, Baričević 6, Rosandić 6, Prodanović 6 (od 87. Kalanj -), Stopić - (od 16. Radić 6), Dančević 5,5, Šimac 6 (od 90. Garić -), Bundavica 6,5.
IGRAČ UTAKMICE: LUKA AGATIĆ (ČEPIN)