NBA LIGA

Bojan Bogdanović zabio 19, Mario Hezonja 15
Objavljeno 19. listopada, 2018.
Bojan Bogdanović bio je najefikasniji igrač susreta u pobjedi Indiana Pacersa nad Memphis Grizlliesima 111:83. Hrvatski je reprezentativac za 27 minuta igre ubacio 19 poena (šut 7-9) uz šest skokova, a pratili su ga Viktor Oladipo (16), Domantas Sabonis (14 poena, 15 skokova) i Tyreke Evans (14). Kod gostiju najviše su ubacili Marc Gasol (13) i Garrett Temple (12). Vrlo dobar ulazak u novu NBA sezonu imao je i Mario Hezonja koji je ubacio 15 poena (šut 6-14) u 126:107 pobjedi New York Knicksa protiv Atlanta Hawksa. Hezonja je na parketu proveo 19 minuta, a još je skupio po tri skoka i ukradene lopte te jednu asistenciju. Najefikasniji kod Knicksa bio je Tim Hardaway Jr. (31), a kod Hawksa Taurean Prince (21). Ante Žižić ubacio je pet poena (šut 2-2), uz tri skoka i dvije asistencije za 14 minuta igre u 116:104 porazu Cleveland Cavaliersa kod Toronto Raptorsa. Domaćine su predvodili Kyle Lowry (27) i Kawhi Leonard (24 poena, 13 skokova), a kod gostiju najviše je zabio Kevin Love (21).
Ostali rezultati: Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks 112:113, Detroit Pistons - Brooklyn Nets 103:100, Orlando Magic - Miami Heat 104:101, Houston Rockets - New Orleans Pelicans 112:131, San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves 112:108, Sacramento Kings - Utah Jazz 117:123, LA Clippers - Denver Nuggets 98:107, Phoenix Suns - Dallas Mavericks 121:100.G.R.