ČLANICE KLUBA RITMIČKE GIMNASTIKE OSIJEK

Medalje osvojene u Tuzli i Zadru
Objavljeno 17. listopada, 2018.
Članice Kluba ritmičke gimnastike Osijek imale su uspješan nastup na međunarodnim turnirima u Tuzli i Zadru, odakle su se vratile s medaljama. Međuranodno natjecanje u Tuzli privuklo je mnoge klubove iz Hrvatske, BiH, Bugarske, Slovenije, Mađarske, Bjelorusije, Ukrajine, Turske, Srbije, Crne Gore..., a KRG Osijek predstavljalo je pet ritmičarki. Bruna Juraić u B programu među djevojčicama 2011. godišta osvojila je prvo mjesto, Larisa Ivanković pak bila je peta. U A programu kod kadetkinja Barbara Čuljak osvojila je jednu srebrnu medalju, a imala je i dva šesta te jedno osmo mjesto. Inga Rukovanjski vježbala je među juniorkama i osvojila dva prva te dva peta mjesta. Nina Lončar je pak u seniorskom B programu osvojila dva zlata i jedno srebro. Inga Rukovanjski je nakon Tuzle nastupila i u Zadru, gdje je među juniorkama u A programu osvojila broncu, a imala je i dva plasmana na 14. mjesto. I. Li.