JELISAVAC

Pavlović postigao četiri pogotka nakon što su Ždralovčani poveli
Objavljeno 15. listopada, 2018.
Vihor je uvjerljivo svladao Mladost, premda je do odmora rezultat bio izjednačen. Štoviše, Mladost je povela iz kaznenog udarca nakon što je lopta udarila u ruku jednog igrača Vihora. Oštar šut Sučića vratar Banović je pročitao, ali ga nije zaustavio. Samo minutu kasnije stiglo je poravnanje. Bio je to prvi pogodak raspoloženog Pavlovića, koji je svoj drugi pogodak postigao iz bijele točke za vodstvo Vihora. Dvije minute kasnije Mladost je ostala s igračem manje, nakon što je Coha dobio drugi žuti karton. U 80. minuti Pavlović je postigao svoj treći pogodak, nakon ubačaja Dinjara, da bi junak susreta pet minuta kasnije i četvrti put zatresao mrežu Ždralovčana. S. Sobodić
VIHOR *4 (1)

MLADOST *1(1)

JELISAVAC – Igralište: Koreja. Gledatelja: 150. Sudac: Filip Hirš(Varaždin) 7. Strijelci: 0:1 Sučić(22 - 11 m), 1:1 Pavlović(23.), 2:1 Pavlović(49. - 11 m), 3:1 Pavlović (80.), 4:1 Pavlović (85.). Žuti kartoni: Tomac, Stranatić(Vihor), Nikolić, Coha(Mladost). Crveni karton: Coha (Mladost).

VIHOR: Banović 6,5 Pavlović 9, Čaušić 7, Janžek 6,5 Dinjar 7, Dubravac 6,5(od 62.Stranatić -), S.Kubala 6,5(od 76.Pinter -), Šulava 7, Babec 7, Tomac 6,5, Torčić 6,5(od 62.M.Kubala -).

MLADOST: Srbljanović 5, Markuz 5(od 77.Vidojević -), Renić 5, Nikolić 5,5, Vrbanić 5, Sučić 6, Furmek 5, Coha 5,5, Buzuk 5(od 60.Dodaj -), Kosanović 5, Kočiš 5.

IGRAČ UTAKMICE: MARIN PAVLOVIĆ (VIHOR)