SLAVONSKI BROD

Dva pogotka Nenada Erića za rušenje Slavije na stadionu pokraj Save
Objavljeno 15. listopada, 2018.
Marsonia je do četvrte pobjede došla zahvaljujući ponajprije napadaču Nenadu Eriću. Gosti su nekoliko puta ozbiljno zaprijetili vrataru Marsonije Petkoviću koji je kapitulirao u 43. minuti. Prije toga Erić je postigao vodeći pogodak za domaće, a bio je strijelac i u nastavku. A.G.
Antun Grgić
MARSONIA*2*(1)

SLAVIJA*1*(1)

SLAVONSKI BROD – Stadion uz Savu. Gledatelja: 300. Sudac: Dino Sablji i Ivan Kurbaša (Bizovac). Strijelci: 1:0 Erić (22), 1:1 Solić (43), 2:1 Erić (50). Žuti Kartoni: Šimac, Prodanović (Marsonia), Gomerčić (Slavija).

MARSONIA: Memović, Balentović, Čanić, Erić, Gudelj, Rosandić (od 61. Mišić), Đerek (od 72. Baričević), Radić (od 46. Prodanović), Sivrić, Šimac, Bundavica.

SLAVIJA: Petković, Marčinović, Gomerčić, Ognjenčić, Šubara, V. Ančurovski (od 74. Dorić), Martinović, Bognar (od 86. Bajić), Solić, H. Ančurovski, Abramović (od 65. Tokić).