BELIŠĆE

"Crveni" sve riješili za 33 minute
Objavljeno 9. listopada, 2018.
Domaćin je odigrao najbolju utakmicu u prvenstvu te upisao treću uzastopnu pobjedu. Trener Rupnik nadmudrio je kolegu Kosića s gostujuće klupe. Nakon vodstva stavio je "flaster" na najboljeg igrača Marsonije veznjaka Antu Gudelja i gosti su izgledali izgubljeno i bespomoćno. Inicijativu su nametnuli domaćini i u 16. minuti postigli pogodak. Katastrofalno su pogriješili Čanić i vratar Memović, a poklonjenu loptu s tri metra u mrežu je plasirao mladi Radovanović. Devet minuta kasnije, Grafina je poput Ivice Kostelića u slalomu prolazio igrače Marsonije da bi ga na deset metara od gola u izglednoj prilici srušio Čanić, a siguran realizator najstrože kazne bio je Ratković. Pet minuta kasnije Radovanović je pobjegao gostujućoj obrani i s deset metara pucao pokraj lijeve vratnice. Najljepši je bio treći pogodak domaćina, na suparničkih 16 metara imali su "crveni" četiri dodavanja s jednim dodirom, a akciju je na povratnu loptu Radovanovića preciznim udarcem u donji lijevi kut završio Damjanović. U nastavku susreta domaći su čuvali stečeno vodstvo, a u 65. minuti Erić je na dodavanje Gudelja uspio samo ublažiti poraz svoje momčadi. Z. KAPTALAN
BELIŠĆE *3 (3)

Marsonia *1 (0)

BELIŠĆE - Gradski stadion. Vrijeme: sunčano, ugodno. Teren: odličan. Gledatelja: 200. Sudac: Tomislav Haban (Jarmina) - 7. Strijelci: 1:0 Radovanović (16), 2:0 Ratković (25. - 11 m), 3:0 Damjanović (33), 3:1 Erić (65). Žuti kartoni: V.Stanić, Žaja, Radovanović (Belišće), Balentović, Golemović, Prodanović (Marsonia). Crvenih kartona nije bilo.

BELIŠĆE: M. Stanić 7, V.Stanić 7, Žaja 7, (od 63. Ranogajec 7), Lacković 7, Salapić 7,5, Ratković 7,5, Mandić 7, (od 75. Matoković -), Vinogradac 7, Damjanović 7,5, Grafina 7,5, (od 69. Milić 7), Radovanović 7,5.

MARSONIA: Memović 5, Balentović 6, Čanić 5, Golemović 5, (od 61. Bundavica 5), Erić 6, Gudelj 6,5, Rosandić 5, (od 61. Đerek 5), Prodanović 5,5, Begić 5, Radić 5, (od 72. Kalanj -), Šimac 5,5.

IGRAČ UTAKMICE: FILIP RADOVANOVIĆ (BELIŠĆE)