JURJEVAC

Presudio Stranatić u završnici
Objavljeno 9. listopada, 2018.
Derbi Zrinskog i Vihora, klubova u čijim mjestima obitava pretežito slovačka manjina, završio je pobjedom gostiju iz Jelisavca. Prvo poluvrijeme proteklo je u ispitivanju snaga bez ijedne prilike da se opasnije ugroze vratari Pintarić i Banović. Gostujuće izmjene u nastavku, pogotovo ulazak Stranatića, konkretizirao je igru Vihora, koji je odmah na početku drugog dijela nakon poklona domaće obrane imao priliku, ali je Pintarić obranio mlak udarac Dinjara sa 16 metara. Nešto kasnije u prilici se našao i Stranatić, no Pintarić je i ovaj put na mjestu. U 84. minuti nakon kornera Torčića lopta se od Pavlovića odbila do Stranatića, koji je ovaj put bio precizan. Gosti su do kraja sačuvali minimalnu prednost, u čemu su pomogli i igrači Zrinskog koji tijekom cijelog susreta nisu ozbiljnije ugrozili vratara Vihora. S. Sobodić
Zrinski*0

Vihor*1 (0)

JURJEVAC – Igralište Bara. Gledatelja: 550. Sudac: Antonio Škobić (Osijek) 7. Strijelac: 0:1 Stranatić (84). Žuti kartoni: Dinjar, Tomac (Vihor).

ZRINSKI: Pintarić 6, Mihaljević 5,5, Fehir 6, Lukačević 5,5, Dos Santos 6, Kerovec 6, Majdiš 6, Šinko 5,5, Filipović 5,5(od 53.Bračko 5), Kukučka 6, Kvesić 5,5(od 60.Stanušić -).

VIHOR: Banović 6, Čaušić 7, Hulak 6, Jović 6(od 46.Janžek 6), Dinjar 7, Dubravac 6(od 46.Pavlović 6), S.Kubala 6(od 66.Stranatić 7), Šulava 7, Babec 7,5, Tomac 7, Torčić 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: HRVOJE BABEC (VIHOR).