Strijelci: 1:0 Kerić (26), 1:1 Gelo (34), 1:2 Agatić (63-11m).
Žuti kartoni: Beljo, Pavičić, Šarić, Kuzmić (Cibalia), Gregić, Bilobrk, Agatić, Batarilo-Ćerdić (Čepin).

CIBALIA: Marijanović, Filipović, Kuzmić, Tadić, Kiš, Pavičić, Tustonjić (od 80. Ždinjak), Vitaić (od 64. Mlakić), Beljo (od 64. Šarić), Kerić, Dogan.
Trener: Petar Tomić.
ČEPIN: Kordić, Bilobrk, Goluža, Rolj, Gregić (od 95. Zebec), Gelo (od 83. Čavar), Agatić, Ivić, Brlić (od 92. Kuburić), Gačić , Batarilo-Čerdić.
TRENER: Igor Toth.
IGRAČ UTAKMICE: Luka Kordić (Čepin)

Derbi između dvije vodeće momčadi lige opravdao je taj epitet, viđen je dobar nogomet, lijepi pogotci, ali i promašaji. Struka Čepina je očito odlično prostudirala igru Cibalije i tako se postavila od prve minute. Cibalia je u prvom poluvremenu dominirala igrom, imala loptu češće u svojem posjedu, stvarala prilike postigla pogodak i na kraju na odmor otišla s 1:1. Momčad Čepina je u prvom poluvremenu prepustila igru domaćinu, ali je koristila svaki trenutak da brzom tranzicijom iz obrane krene u napade, što su jako dobro radili i na kraju postigli pogodak, kojeg su burno proslavili. U drugom poluvremenu ravnopravna igra na travnjaku, Cibalia je stvarala prilike i promašivala, točnije, fantastičan vratar gostiju Luka Kordić svojim čudesnim obranama spriječio je domaćina da postignu još bar jedan pogodak, dok su gosti brzim kontrama stvarali velike probleme domaćinu. Na kraju je odlučio jedanaesterac, koji možda i nije bio, ali je na kraju odlučio pobjednika. U svakom slučaju zaslužena pobjeda Čepina, jer su bili smireniji u odlučujućim trenucima, a kada je trebalo tvrdi i borbeni u duel igri. A.Grgić