ĐAKOVO

Luka Kolak pogotkom u 87. minuti zadržao domaćinu sva tri boda
Objavljeno 24. rujna, 2018.
Đakovo-Croatia svladala je Mladost iz Ždralova s 2:1 nakon vrlo zanimljive utakmice. Đakovčani su poveli u 25. minuti. U gužvi u gostujućem šesnaestercu najbolje se snašao Bruno Barišić-Jaman, koji je s visine peterca ljevicom pogodio mrežu - 1:0. Domaći su odlučnije krenuli u nastavak, no kako je susret odmicao, i gosti su sve češće prijetili. Takav pristup im se isplatio u 80. minuti, kada je napadač gostiju Sučić nadvisio domaćeg vratara Jukića i pogodio mrežu - 1:1. Đakovčani su ipak bili odlučni osvojiti tri boda. Do njih su došli u 87. minuti, kada je Petričević izveo udarac iz Kuta, a Luka Kolak glavom pospremio loptu u mrežu - 2:1. I.M.
Krešimir Lacković
ĐAKOVO-CRO*2*(1)

MLADOST*1*(0)

ĐAKOVO – Stadion Đakovo. Gledatelja: 500. Sudac: Dario Bel (Osijek). Strijelci: 1:0 Barišić (25), 1:1 Sučić (80), 2:1 Kolak (86). Žuti kartoni: Damjanović (Đakovo-Cro), Koasnović, Srbljanović (Mladost). Crvenih kartona nije bilo.

ĐAKOVO-CROATIA: Jukić, Bogdanović, Barišić, Efremovski (od 69. Hlišć), Grgačević, Kolak, Burazin (od 88. Beljan), Petričević, Božičević, Jakić (od 81. Pongračić), Damjanović.

MLADOST: Srbljanović, Šiprak, Pleić, Nikolić, Furmek, Vrbanić, Sučić, Kočić (od 69. Dodaj), Markuz, Kosanović (od 75. Vučak), Buzuk (od 43. Renić).