TAEKWONDO ORAŠJE OPEN

Sajnamijevcima 24 medalje
Objavljeno 19. rujna, 2018.
Protekle subote u Orašju, u Bosni i Hercegovini, održan je prvi međunarodni taekwondo turnir "Orašje Open 2018". Nastupilo je 160 natjecatelja iz 17 klubova iz BiH, Hrvatske i Srbije. Među njima su bili i natjecatelji Taekwondo kluba Sajnami, iz Vinkovaca, koji su osvojili 24 medalje, od čega deset zlatnih, pet srebrnih te devet brončanih odličja. Prvo mjesto u svojim kategorijama osvojili su Mia Fernbach, Ria Smole, Valentina Plašć, Ana Lukić, Doris Lukić, Borna Dujić, Arian ćosić, Fran Čopčić, Dominik Greifenstein i Patrik Sučić. Srebrne medalje osvojili su: Klara Radman, Laura Ćosić, Tamara Mikić, Ilija Kovačević i Matej Ćosić, dok su bronce kući ponijeli Marta Čopčić, Ivana Firi, Šimun Ereš, Vanja Mandek, Luka Radman, Ivano Rožmarić, Karlo Grgić, Josip Šarić i Karlo Šarčević. Nastupili su još: Ana Tucaković i Adam Pavlek. Treba spomenuti kako je Arian Ćosić dobio posebno priznanje i pehar za najboljeg seniora turnira. Vinkovačke članove taekwondo kluba vodili su treneri Jasmina Lucić, Ivo Lukić, Ivona Lukić te Divijan Martin Kelava. Sajnamovcima je ovo bilo prvo natjecanje nakon ljetne stanke te je poslužilo i kao priprema i provjera za nadolazeće turnire, među kojima su i izborni turniri za kadetsku reprezentaciju Hrvatske. A.G.