BJELOVAR

Domaći nisu iskoristili dva kaznena udarca
Objavljeno 10. rujna, 2018.
Iznenađenje kola priredili su nogometaši novog trećeligaša Zrinskog iz Jurjevca pobjedom u gostima kod Bjelovara. Pobjedu su gosti ostvarili pogotkom već u petoj minuti, koji je postigao Brazilac Dos Santos. Imali su domaćini dvije velike prilike za osvajanje bar boda. Naime, već u 2. minuti i potom u 65. minuti sudac je dosudio kaznene udarce za domaćina. Oba puta Željko Ostraman nije iskoristio idealnu priliku. A.G.
BJELOVAR*0

ZRINSKI*1 (1)

BJELOVAR – Gradski stadion Bjelovar. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Strijelac: 0:1 Dos Santos (5). Žuti kartoni: Ostrman, Pranjić, Rajić, Kuprešak, Lebović, Jedvaj (Bjelovar), Majdiš, Pranjić, Kovačević, Dos Santos (Zrinski). Crvenih kartona nije bilo.

BJELOVAR: Lebović, Jedvaj, Olić, Rajić, Ostrman (od 70. Nreca), Bošnjak (od 67. Nikšić), Kuprešak, Šantalab, Trupac (od 22. Pranjić), Atlija, Tominac

ZRINSKI: Pintarić, Mihaljević, Fehir, Matković (od 57. Kerovec), Pranjić, Bagarić, Lukačević (od 72. Kovačević), Dos Santos, Majdiš, Šinko (od 78. Galić), Kukučka