PLETERNICA

V. Ančurovski i Abramović zabili u nastavku za slavlje Slavije
Objavljeno 10. rujna, 2018.
Nakon što se na poluvremenu otišlo u svlačionice bez pogodaka, gledatelji su prvi pogodak vidjeli u 64. minuti. Vodstvo Pleterničanima donio je Vinko Ančurovski, a pobjedu domaćina u 77. minuti potvrdio je Mario Abramović. (AGM Kruna)
Slavija*2 (0)

Oriolik*0

PLETERNICA - Stadion S.Z. Šivo. Gledatelja: 300. Sudac: Marko Đurček (Turčin). Strijelci: 1:0 V. Ančurovski (64), 2:0 Abramović (77). Žuti kartoni: Blašković (Slavija), Jašarević, Barišić, Jurević, Stubičan, Lucić, Majstorić.

SLAVIJA: Petković, Gomerčić, Ognjenčić, Šubara, V. Ančurovski (od 90. Marčinović), Martinović, Bognar, Peharda, Solić, H. Ančurovski (od 81. Dorić), Abramović (od 87. Blašković)

ORIOLIK: Herceg, Jurević, Marušić, Mijić (od 69. Stahović), Jurić, Majstorić, Barišić, Lucić (od 90. Kemec), Blatančić, Stubičan, Jašarević (od 78. Plemenčić).