DVA PORAZA U PEČUHU

"Brokeri" bez pobjede iz Mađarske
Objavljeno 9. rujna, 2018.
Nakon što su protiv Đakova odradili prvu prijateljsku provjeru u sklopu priprema za novu sezonu, košarkaši Vrijednosnice Osijek nastupili su na turniru u Mađarskoj. U Pečuhu su "brokeri" odigrali dvije utakmice, obje su završili u rezultatskom minusu. U polufinalu protiv domaćina, košarkaši s Drave doživjeli su uvjerljiv poraz 106:62 (21:16, 30:17, 26:12, 29:17), a rezultatski izjednačenije završila je utakmica za treće mjesto, gdje je suparnik također imao visoko vodstvo nakon treće četvrtine. Na kraju, SZTE Szeged slavio je sa 85:79 (18:10, 24:22, 28:18, 15:29), a u finalu Pečuh je bio bolji od Kaposvara 81:59.
Osječki premijerligaš turnir je odradio u sastavu: Pavlović 6 (druga utakmica 2 poena), Ihring 23 (18), Mandić 5 (18), Maskaljević, Boras (2), Bačić, Proleta 3 (2), Šango (9), Darling 4 (10), Turalija 7 (6), Vrkić 14 (12).
Sljedeće provjere Vrijednosnice Osijek odradit će 16. i 17. rujna u Tuzli, a moguće je da u njima zaigra i neko novo ime. U klubu rade na dovođenju centra, nije isključeno da nova petica stigne ovih dana. N.B.

HRVATSKA PORAZOM OD RUMUNJSKE OTVORILA U21 EURO

Bolno prizemljenje mladih "vatrenih"

OSJEČANKA NIJE OSVOJILA NASLOV POBJEDNICE U NOTTINGHAMU

Donna krenula uraganski, ali nakon dva sata i 40 minuta dobrog tenisa slavila Garcia