TRI-TIM

Osječkim triatloncima sedam medalja u Somboru
Objavljeno 23. kolovoza, 2018.
Članovi osječkog Tri-tima sudjelovali su na Otvorenom prvenstvu Srbije u sprint triatlonu u Somboru, gdje su osvojili ukupno sedam medalja. Triatlonci su trebali svladati 750 metara plivajući, 20 km biciklirajući te 5 km trčeći, a od odličja dva su bila zlatna. Ivana Granoša slavila je u juniorskoj konkurenciji (1:07:29 sati), a ukupno je bila drugoplasirana, dok je Maja Urban bila ukupno brončana (1:09:29), a u svojoj dobnoj kategoriji (31-40 godina) zlatna. Katarina Šuvak (1:14:10) bila je brončana među juniorkama, Margareta Trconić (1:24:46) osvojila je srebro u kategoriji 41-50, a u istoj je kategoriji Aleksandar Tompa bio treći (1:06:27). Svoj prvi sprint triatlon uspješno su odradili Hrvoje Ehman i Ranko Pecikozić, a još su sudjelovali Ivan Pervan, Hrvoje Pauković, Bruno Tompa, Dorotea Živalj, Ante Nevešćanin i Roco Šalić.
Ove nedjelje reprezentativka Ivana Granoša nastupit će na utrci europskog juniorskog kupa u rumunjskoj Tulcei, a s njom će i trener Aleksandar Tompa. G.R.