WORLD CUP KICKBOXING

Uni tri medalje u Budimpešti
Objavljeno 24. svibnja, 2018.

U Budimpešti je održan World cup kickboxing, na kojemu je nastupalo gotovo 2500 boraca iz 243 kluba, a na tom masovnom natjecanju u sjajnom svijetlu predstavila se i članica Taekwondo kluba Slatina sedamnaestogodišnja Una Maravić. Sudjelovala je u tri različite discipline i osvojila tri medalje - dva zlata i broncu. Zlatne medalje Una se domogla u kick lightu u seniorskoj konkurenciji do 55 kilograma tako što je prošla sva tri kola bez izgubljenog boda. Najbolja je bila i u light contactu u juniorskoj konkurenciji do 55 kilograma. U toj disciplini pobijedila je u četiri borbe i time ujedno postala najbolja juniorka Svjetskog kupa. Nakon dva zlata u Budimpešti je otišla i do bronce u semi contactu među juniorkama do 60 kg. Slavila je u tri borbe, a potom tijesno izgubila za ulazak u finale. Una je sjajnim nastupom postala najbolja borkinja World cup kickboxinga u Budimpešti. P. Žarković