KOPRIVNICA

Bundavica preokrenuo za slavlje Marsonije
Objavljeno 21. svibnja, 2018.

Marsonia je iz Koprivnice odnijela sva tri boda, premda su domaći došli u vodstvo u 29. minuti. Rosandić je nesmotreno u svom kaznenom prostoru igrao rukom, a Jambrušić rutinirano pogodio s bijele točke. To mu je bio 20. prvenstveni pogodak. Marsonia je prethodno propustila nekoliko izglednih prigoda, no ne i onu u 37. minuti kada je stoper Koprivnice Pušić velikom pogreškom omogućio Bundavici da iziđe sam pred Slukića i lako izjednači rezultat. U nastavku gosti su još više zagospodarili terenom i bilo je samo pitanje vremena koliko će Koprivničani izdržati. U 78. minuti domaćini su još jednom darivali Brođane nakon nepotrebnog prekršaja Halavuka na Bundavici, koji je iz najstrože kazne svojim drugim pogotkom u potpunosti preokrenuo rezultat s kojim su gosti više nego zadovoljni otišli kući. P.L.

KOPRIVNICA 1 (1)
MARSONIA 2(1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion Ivan Kušek Apaš. Gledatelja 100. SUDAC: Ante Bundović (Bjelovar). STRIJELCI: 1:0 Jambrušić (29-11m), 1:1 Bundavica (37), 1:2 Bundavica (79-11m). ŽUTI KARTONI: Čakarić (Koprivnica) Radić, Tomaš (Marsonia)

KOPRIVNICA: Slukić, Tucaković, Tuba, Srbljinović, Čakarić (od 63. Šokec), Jajalo (od 87. Šarlija), Sminderovac (od 46. Halavuk), Jambrušić, Kolar, Martinaga, Pušić.

MARSONIA: Memović, Kurbalić, Balentović, Čanić, Jelčić, Golemović (od 76. Sivrić), Gudelj, Rosandić (od 46. Meseljević), Baričević (od 75. Božić), Radić, Bundavica.