VUKOVAR:

Susjedski remi
Objavljeno 21. svibnja, 2018.

Vukovarci nisu uspjeli ostvariti željeni rezultat kojim bi već sada osigurali opstanak u ligi. Protiv susjeda iz Ivankova, unatoč vrlo dobroj igri, morali su se zadovoljiti bodom. Bedem je već u šestoj minuti preko Antuna Vuksanovića poveo. Šok primljenog pogotka nije dugo trajao kod momčadi Ivice Radoše, koji su nakon devet minuta preko Saše Šesta izjednačili. Ipak, gosti do kraja prvog poluvremena ponovno imaju rezultatsku prednost, pogodak za vodstvo Bedema postigao je Ivan Validžić. U nastavku susreta Vukovarci su imali terensku inicijativu, ali ne i rezultat koji su željeli. Ipak, došli su do izjednačenja iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca u 75. minuti, strijelac je bio kapetan Vukovaraca Ivan Plum. Osim nekoliko promašenih prilika Vukovarci su na kraju bili zadovoljni osvojenim bodom, a bod koji im nedostaje za očuvanje trećeligaškog statusa pokušat će osvojiti do kraja prvenstva. A. Grgić

VUKOVAR 1991 2 (1)
BEDEM 2 (2)

VUKOVAR – Stadion Borovo naselje. Gledatelja: 100. Sudac: Mario Vukušić (Osijek). Strijelac: 0:1 Vuksanović (6), 1:1 Šest (15), 1:2 Validžić (22), 2:2 Plum (75-11m). Žuti kartoni: Cerovski, Jagustin, Tunjić, D. Marinčić (Vukovar 1991), Vuksanović, Tustonjić, Bajić, Stojanović, Marijanović, Galičić (Bedem).

VUKOVAR 1991: Anić, Vuković, D. Marinčić, Tunjić, Jakić (od 72. Drahotuski), Cerovski (od 82. Mihajlović), Brajković (od 62. Cho), Šest, Jagustin, Plum, Mišković.

BEDEM: Marijanović, Smolčić, Validžić, Božić, Borko, Vuksanović, Tustonjić, Stojanović, Bajić (od 83. Pintarić), Sambol (od 90. Mesić) i Galičić.