TREĆA HNL ISTOK: ORIOVAC

Žaper presudio Oriovčanima
Objavljeno 14. svibnja, 2018.

Poduzetniji Osječani nastavili su proljetnu berbu bodova u Oriovcu se domogavši i desete pobjede u nastavku prvenstva. Domaćima je presudio pogodak osječkog kapetana Mihaela Žapera u 69. minuti.D.L.

Oriolik                 0
Osijek II              1  (0)

ORIOVAC - Igralište NK Oriolik. Vrijeme: sunčano. Teren: odličan. Gledatelja: 120. Sudac: Dino Sabljić (Stare Plavnice). Strijelac: 0:1 Žaper (69). Žuti kartoni: Vrljić, Stubičan, Ferić, Benković, Milinković (Oriolik) i Llanos (Osijek II). Crvenih kartona nije bilo.

ORIOLIK: Herceg, Benković (od 72. Milinković), Đerek, Marušić (od 49. Kuzmić), Vrljić, Jurić, Marinović, Barišić (od 72. Jozić), Lucić, Stubičan, Ferić

OSIJEK II: Kukić, Hudeček, Žaper, Pilj, Šimičić (od 89. Mišković), Alves, Llanos (od 74. Šutalo), Jakšić, Lončar, Juranović (od 74. Čikvar), Ćosić