TREĆA HNL "ISTOK": LIDER SLAVIO POKRAJ ULJARE

Osvojena čepinska utvrda
Objavljeno 22. travnja, 2018.
Jedini pogodak za slavlje Osijeka II postigao je Juranović u 76. minuti na asistenciju Hudećeka

Vodećoj ligaškoj momčad prvoj je uspjelo odnijeti bodove iz Čepina! Zasluženo, jer su kvalitetniji Osječani permanentno bili poduzetniji, za razliku od domaćina, koji se organizirano branio.

Prvi je dio obilježila nervozna igra uz dosta prekida, a prva se ozbiljnija situacija pred domaćim vratima dogodila tek u 27. minuti, kada je Pilj sa 17 metara ciljao lijevi kut i za malo promašio okvir. Pet minuta poslije, sa slične udaljenosti, uzvratio je Kuburić iz slobodnog udarca prebacivši zid i desni gornji kut. Odmah su uzvratili gosti preko desne strane, gdje je Pilj odlično uposlio utrčalog Hudećeka, koji je ciljao suprotni kut, kamo se bacio Kordić i izbio loptu.

U nastavku se slika na terenu nije mijenjala i kako je susret odmicao, gosti su bili sve bliži čepinskim vratima. Bila su pogođena u 63. minuti nakon Llanosov dubinskog dodavanja na desnu stranu, gdje je utrčao Hudećek i pogodio desni kut, ali su suci označili zaleđe. Osam minuta potom Žaper je šutirao izvana i za malo prebacio okvir. U 76. minuti susret je bio odlučen, nakon Hudećekova proboja desnog boka i prizemnog centaršuta na drugu vratnicu, gdje je natrčao Juranović i iz blizine spremio loptu u bliži gornji kut - 0:1. Dvije minute uoči isteka 90. kapetan Agatić upario je žute kartone te tako definitivno zaključio susret. D.Lekšan

ČEPIN                          0
OSIJEK II                     1  (0)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 400. Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek) 6. Strijelac: 0:1 Juranović (76). Žuti kartoni: Kuburić, Gelo (Čepin), Šalinović, Llanos, Lončar, Juranović i Čikvar (Osijek). Crveni karton: Agatić (Čepin)

ČEPIN: Kordić 6,5, Lamza 6,5, Kuburić 6,5 (od 57. Krstanović 6), Goluža 6, Rolj 6, Gregić 6,5, Gelo 6 (od 69. Grgić 6), Agatić 6,5, Ivić 6, Damjanović 6 (od 80. Bilić -), Gačić 6,5

OSIJEK II: Kukić 6,5, Hudećek 7, Šalinović 6,5, Žaper 7, Pilj 7, Šimičić 6 (od 61. Durdov 6), Alves 6,5, Llanos 6,5 (od 65. Čikvar 6), Lončar 6,5, Juranović 7 (od 79. Jakšić -), Ćosić 6

IGRAČ UTAKMICE: MATEJ HUDEĆEK (OSIJEK II)