TREĆA HNL "ISTOK": ĐAKOVO

Derbi začelja odlučen u 90.
Objavljeno 23. travnja, 2018.

Važnost obostrano egzistencijalnih bodova prouzročila je priličnu nervozu, tako da je darđanski sudac pokazao osam žutih i dva crvena kartona. U 68. je Đakovčanin Jukić dobio izravni, a u 80. minuti Belišćanin Pilj upario je žute kartone. Tada je rezultat glasio 1:1 nakon što su gosti na odmoru imali prednost koju su u šestoj minuti nastavka domaći anulirali. U samoj završnici Abramović je poslao i drugu loptu iza gostujućeg vratara te tako goleme bodove zadržao u kući. D. L.

ĐAKOVO CROATIA             2 (0)
Belišće                                      1 (1)

ĐAKOVO - Igralište NK-a Đakovo. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 300. Sudac: Denis Plantosar (Darda). Strijelci: 0:1 Mandić (13), 1:1 Grgačević (51), 2:1 Abramović (90). Žuti kartoni: Bosak, Petričević, Bošković, Rajčević, Grgačević, Abramović (Đakovo Croatia), Jelić i V. Stanić (Belišće). Crveni kartoni: Jurić (Đakovo Croatia) i Pilj (Belišće).

ĐAKOVO COATIA: Jukić, Bošković, Grgačević, Rajčević, Nikolić (od 90. Kolak), Petričević (od 33. Stanušić, od 75. Babić), Bosak, Abramović, Barukčić, Jurić, Damjanović.

BELIŠĆE: M. Stanić, V. Stanić, Milić, Živković (od 46. Lacković), Ratković, Jelić (od 64. Matoković), Mandić, Paulić (od 26. Rajić), Pilj, Pranjić, Vučemilović.