TREĆA HNL "ISTOK": IVANKOVO

Bedem pobjedom sačuvao drugo mjesto
Objavljeno 16. travnja, 2018.

Nogometaši Bedema svladali su Slavoniju sa 3:1 te tako sačuvali drugo mjesto na tablice. Već u 5. minuti Raić Sudar doveo je Ivankovčane u vodstvo, ali se na odmor otišlo bez prednosti jer je u 37. minuti Bojić izjednačio. No, početkom drugog poluvremena Raić Sudar još je jednom zatresao gostujuću mrežu, sigurno realiziravši kazneni udarac, a potom je Vuksanović u 65. minuti potvrdio slavlje Bedema. G. R.

Bedem                 3  (1)
Slavonija              1  (1)

IVANKOVO - Igralište Ivankovo. Gledatelja: 150. Sudac: Matej Vuković (Đakovo). Strijelci: 1:0 Raić Sudar (5), 1:1 Bojić (37), 2:1 Raić Sudar (51-11 m), 3:1 Vuksanović (65). Žuti kartoni: Vuksanović, Stojanović (Bedem), Puntarić, Majstorović, Šulc (Slavonija). Crvenih kartona nije bilo.

BEDEM: Marijanović, Babić (od 73. Sambol), Smolčić, Validžić, I. Božić, Borko, Ujvari (od 46. Vuksanović, Raić Sudar (od 80. Stojanović), Tustonjić, Bajić, Galičić.

SLAVONIJA: Vasić, Nikolaš, D. Smojvir, Puntarić, Majstorović, Marčetić, Karačić, Bojić (od 75. A. Smojvir), Grbeš (od 78. Markanjević), Šulc (od 67. I. Smojvir), A. Božić.