TREĆA HNL "ISTOK": VUKOVAR

Autogol odnio pobjedu domaćinu
Objavljeno 16. travnja, 2018.

Po teškom terenu na stadionu u Borovu naselju nogometaši Vukovara 1991 ni u šestom susretu proljetnog dijela natjecateljske sezone nisu uspjeli ostvariti pobjedu. Uz dva poraza ovo je četvrti susret koji su Vukovarci odigrali, a da na kraju nije bilo pobjednika. Premda su nogometaši Vukovara 1991 postigli dva pogotka, na kraju su se morali zadovoljiti samo bodom. Poveli su igrači Ivice Radoša u 42. minuti pogotkom Ivana Pluma, a uz taj pogodak u prvom su poluvremenu Vukovarci mogli postići još pokoji, ali nažalost iz pozicija kada je trebalo poentirati nije bilo dovoljno koncentracije. Kada gosti nisu mogli postići izjednačujući pogodak, a u drugom su poluvremenu puno bolje izgledali, to su učinili domaći, Naime, u 53. minuti ni kriv ni dužan Drago Lovrić je skrenuo loptu u svoju mrežu i tako gostima osigurao bod, premda su ostala dva više trebala domaćinu. A. Grgić

VUKOVAR 1991           1  (1)
KOPRIVNICA               1  (0)

VUKOVAR – Stadion Borovo naselje. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Kapraljević (Fričanci). Strijelci: 1:0 Plum (42), 1:1 Lovrić (53-ag). Žuti kartoni: Hajdinjak, Pušić (Koprivnica). Crvenih kartona nije bilo.

VUKOVAR 1991: Đilas, Brajković (od 72. Prkić), D. Marinčić, Tunjić, Mišković, Lovrić, Cho (od 76. P. Marinčić), Čakalić, Šest (od 65. Leutar), Jagustin, Plum.

KOPRIVNICA: Slukić, Tucaković, Šokec (od 57. Čakarić), Tuba, Hajdinjak, Sminderovac (od 88. Hontić), Jambrušić, Kolar, Martinaga, Pušić, Halavuk (od 57. Jajalo).