TREĆA HNL "ISTOK": SLAVONSKI BROD

Pobjeda posvećena Bruni
Objavljeno 12. travnja, 2018.

Jučerašnji susret uz Savu između nogometaša Marsonije i Slavonije nastavljen je od osme minute, u kojoj je bio prekinut kada je Bruni Bobanu pozlilo, nakon čega je preminuo. Bio je to tužni nastavak u kojem nitko nije mogao skriti emocije, koliko god su se momčadi pokušale fokusirati na igru, misli su i dalje bile s Brunom.

U trenucima prekida domaći sastav vodio je pogotkom Čanića, ali je Šulc odmah izjednačio. U drugom dijelu jučerašnje utakmice strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Gudelj u 52. minuti nakon čega se rezultat više nije mijenjao. Nogometaši Marsonije tako su upisali pobjedu i posvetili svom prerano preminulom prijatelju Bruni Bobanu. D.L.

MARSONIA                   2  (1)
SLAVONIJA                  1  (1)

SLAVONSKI BROD - Stadion uz Savu. Vrijeme sunčano. Teren dobar. Gledatelja: 250. Sudac: Krešimir Vidačić (Osijek). Strijelci: 1:0 Čanić (3), 1:1 Šulc (8), 2:1 Gudelj (52). Žuti kartoni: Radić, Mišić (Marsonia), Plešić, Podobnik i Majstorović (Slavonija). Crvenih kartona nije bilo.

MARSONIA: Tomaš, Meseljević, Kurbalić, Balentović, Čanić, Gudelj (od 66. Mišić), Rosandić (od 46. Ćubel), Radić, Sivrić, Bekavac (od 46. Prodanović), Bundavica.

SLAVONIJA: Vasić, Smojvir, Puntarić, Plešić, Majstorović, Marčetić (od 75. Bojić), Karačić, Podobnik, Grbeš (od 80. Gurdon), Šulc, Božić.