TREĆA HNL "ISTOK": SLAVONSKI BROD

Brođanima lokalni derbi
Objavljeno 12. ožujka, 2018.

Lokalni derbi pripao je domaćem sastavu koji je pobjedu, praktički, osigurao u četiri minute prvoga dijela igre. U 16. i 19. minuti Čanić i Boban svladali su oriovačkog vratara, a kako Brođani primaju malo pogodaka, tada su vrijedni bodovi bili na vidiku. U desetoj minuti nastavka osporio ih je Stubičan, ali su do kraja Špeharovi štićenici uspjeli sačuvati minimalnu prednost. D.L.

Marsonia                   2  (2)
Oriolik                       1  (0)

SLAVONSKI BROD - Stadion uz Savu. Vrijeme: oblačno. Teren: mekan. Gledatelja: 500. Sudac: Dino Sabljić (Stare Plavnice). Strijelci: 1:0 Čanić (16), 2:0 Boban (19), 2:1 Stubičan (55). Žuti kartoni: Ćubel (Marsonia), Jurić, Ferić, Benković i Jozić (Oriolik). Crvenih kartona nije bilo.

MARSONIA: Memović, Kurbalić, Balentović, Čanić, Jelčić, Boban (od 58. Bekavac), Mišić (od 70. Gudelj), Rosandić, Ćubel, Radić (od 78. Prodanović), Sivrić.

ORIOLIK: Herceg, Đerek, Marušić, Kuzmić, Kokotović (od 87. Jozić), Vrljić, Jurić, Marinović, Barišić (od 33. Benković), Lucić (od 71. Ferić), Stubičan.