SPLIT - ŠC Gripe. Gledatelja 100. Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na Moru).

SPLIT: Bosančić 1, Marić 4(1), Musulin, Medić 1, Ivanišević 3(1), Fistonić 3, Šimić, Antičević, Meštrović, Škarica, Maretić 4, Mladinić, Kozina, Žeravica 2, Bjeliš, Bogunović 9.

SPAČVA-VINKOVCI: Stojanović, Maroš, Mihaljević, Vešligaj, Ćuk, Nedić 2, Vignjević 16(4), Božić 3, Babić 2, Vukušić 1, Lučić, Ranogajec 4, Ereš.

SEDMERCI: Split 3(2), Spačva-Vinkovci 5(4).

ISKLJUČENJA: Split 2 minute (Bjeliš), Spačva-Vinkovci 2 minute (Babić).

Na dramatičan način rukometaši Spačve u Splitu ostvarili su pobjedu i plasirali se u četvrtfinale hrvatskog Kupa. Nije sve teklo kako su zamišljali Vinkovčani, prvo su na put u jutarnjim satima krenuli bez petorice igrača, a potom im se tijekom puta probušila guma pa su u Split stigli puno kasnije od predviđenog, ali ipak na vrijeme. Tijek utakmice išao je na stranu domaćina koji se očito naviknuo igrati u hladnoj dvorani, pa su susret u prvom dijelu riješili u svoju korist od 13:10, a tu su prednost domaćini stvorili u posljednjoj trećini prvog dijela susreta. U drugom poluvremenu domaćin je imao i do pet pogodaka razlike, ali su uporni Vinkovčani u završnih deset minuta “stisnuli” obranu, bili i efikasnije u napadu pa su do kraja poravnali rezultat (24:24). Nakon toga prišlo se izvođenju sedmeraca, a trenutak odluke dogodio se kada je vinkovački vratar Ereš obranio drugi penal domaćinima i osigurao Spačvi prolaz u daljnje natjecanje. A.Grgić