PORAZ VRIJEDNOSNICA U GRADSKOM VRTU

Šibenčani izborili završni turnir
Objavljeno 6. siječnja, 2018.
VRIJEDNOSNICE OSIJEK – ŠIBENIK 62:67
Žestok je bio dvoboj osmine finala Kupa Krešimir Ćosić u Gradskom vrtu. Na kraju su spretniji, mirniji, te nešto precizniji bili Šibenčani, koji su izborili i završni turnir. Prvo poluvrijeme bolje su odradili domaćini, koji su od 5. minute preuzeli vodstvo, ali razlika nije bila velika, početkom druge dionice bilo je +6 (16:10). Na odmoru je 33:28, ali u nastavku se bude i gosti. Tricom Bašića u 25. minuti dolaze u vodstvo (38:40),  a s druge strane domaćin ima velikih problema u napadu. Njih pak nije imao raspoloženi Bundović, koji je 14 od svojih 20 poena zabio u nastvaku.  U posljednjoj četvrtini Šibenik u dva navrata ima 11 razlike, 90 sekundi prije kraja brokeri stižu na 59:64, nakon čega su imali i napad za smanjenje, ali lopta je prodana, te je još Šarac zaradio i ozljedu. Trica Pandurića riješila je sve dvojbe, a Taylor je sa sirenom zabio za konačan rezultat. N. Benčina

VRIJEDNOSNICE OSIJEK – ŠIBENIK 62:67 (13:10, 20:18, 9:21, 20:18)

OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 300. Suci: Jovović, Kruljac (oba Zagreb), Katić (Sl. Brod).
VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Boban , Taylor 12 (3-6) , Došen 3 , Levinson , Markulin 8 (3-3) , Krolo  2 (0-1), Lindbom 6 (2-2), Vrkić 9 (1-1), Turalija 6.
ŠIBENIK: Radovčić 6 (2-2), Šarić, Vitali 8, Bašić 11 (2-2), Bundović 20 (6-6), Pandurić 10 (0-2), Jelić, Mileković 3, Nakić 9, Klepo, Paić.