ZIMSKI TURNIR “ŽUPANJA 2017.”

Poznati polufinalisti
Objavljeno 29. prosinca, 2017.

Na županjskom turniru odigrani su četvrtfinalni susreti. U prvoj utakmici četvrtfinala Mjenjačnica Žućo bolje je koristila svoje prigode i svladala Wagner Automotiv. Kao strijelci na ovoj utakmici istaknuli su se s po dva postignuta pogotka Samir Isanović kod poraženih, i Stipe Jančić u pobjedničkoj momčadi. Preostala dva pogotka za pobjednike postigli su Mato Ivić i Josip Matijević.

Druga utakmica bila je vrlo dinamična, što je diktirao Etno Pub. Ipak, Poljoprivrenda zadruga Ćelije naplatila je svoju strpljivost u 12. minuti pogotkom Marina Ležaića. Iako je Etno Pub stisnuo rezultat je ostao nepromijenjen.

Napet je bio susret između Elmonta i Caffe bara Kum. Elmont je poveo u 8. minuti preko odličnog Željka Mađarevića. Pokušaji Ceranaca da izjednače urodili su plodom u 21. minuti pogotkom Franje Latina. Obostrani pokušaji da se dođe do pobjede nisu bili uspješni pa se došlo do izvođenja penala. Uspješniji u lutriji bili su Babogredci.

Četvrti je polufinalist prošlogodišnji pobjednik Caffe Bar Jolly Roger koji je u tvrdoj, ali korektnoj utakmici pobijedio Bezimene s 2:0. Oba pogotka postigao je Josip Lešić u 25. i 30 minuti.

Rezultati četvrtfinala: Mjenjačnica Žućo – Wagner automotiv 4:2, Etno pab – PZ Ćelije 0:1, Elmont – Caffe bar Kum 3:2 (1:1) i Bezimeni – Caffe bar Jolly Roger 0:2.

Danas se sastaju: U-10: Clash Royal Boys – RNK Sladorana, Brzi i žestoki – Futsal akademija sv. Patrik. U- 14 polufinale igraju The Next One – Satro team, Teletabis - Pingvini. veterani: Manekeni – Lalić Commerce, Gradačac – NK Županja 77. Seniori polufinale. Mjenjačnica Žućo – Caffe bar Jolly Rogers, Klesarstvo Dominković – Megamix ( U-16) i Elmont – PZ Ćelije. S. Bogutovac