PRVA HMNL

Osijek Kelme bez izgleda kod Futsal Dinama
Objavljeno 10. prosinca, 2017.

Osječki malonogometaši doživjeli su sedmi uzastopni prevenstveni poraz, ali ova je bio i očekivan jer su gostovali kod vodeće momčadi prvenstva Futsal Dinama. Za razliku od mnogih prethodnih gostovanja ovaj put Osijek Kelme nije kapitulirao u samom početku susreta. Izdržali su do polovine prvog dijela, ali onda su u razdoblju od četiri minute dvaput morali vaditi loptu iz mreže. U 9. minuti Futsal Dinamo je poveo preko Čekola, a u 13. je reprezentativac Grbeša udvostručio prednost domaće momčadi. Zanimljivo, i u nastavku susreta su Osječani pogotke primili u gotovo identičnom razdoblju, i to opet dva. U 28. Kanjuh je svladao Bolšeca za 3:0, četiri minute kasnije Capar je četvrtim pogotkom riješio pitanje pobjednika ako je ono uopće postojalo. Do kraja susreta Osijek Kelme je uspio zabiti počasni pogodak, točnije zabio ga je i u vlastitu mrežu Capar, a samo minuti kasnije Kanjuh je svojim drugim golom zaokružio uvjerljivo trijumf svoje momčadi. D.Keler

Futsal Dinamo                      5  (2)
Osijek Kelme                       1  (0)

ZAGREB – Dvorana II Doma sportova. Gledatelja: 800. Suci: Nikola Jelić i Dino Kramar (oba Varaždin). Strijelci: 1:0 Čekol (9), 2:0 Grbeša (13), 3:0 Kanjuh (28), 4:0 Capar (32), 4:1 Capar (36-ag), 5:1 Kanjuh (37). Žuti kartoni: Grbeša (Futsal Dinamo).

FUTSAL DINAMO: Škorić, Capar, Šulentić, Gagulić, Kanjuh, Rajh, Čekol, Grbeša, Dekanić, Prgomet, Matošević, Herceg, Bešlić, Hercigonja.

OSIJEK KELME: Bolšec, Mijić, Pranjić, Šalaj, Pandurević, Ćurković, Nospak, Jularić, Petrušić, Dakić, Duvančić, Tot, Živković.