TREĆA HNL "ISTOK": ČAKOVEC

Mario Munivrana presudio Čepinčanima
Objavljeno 20. studenog, 2017.

Minimalna i zaslužena pobjeda Čakovčana! Domaći su bili pretežito bolji protivnik koji već u četvrtoj minuti nije iskoristio jedanaesterac izveden od iskusnog Režića. U 15. minuti nastavka Munivrana je uspio svladati čepinskog vratara te tako presuditi pobjednika.D.L.

Međimurje                      1  (0)
Čepin                              0

ČAKOVEC - SRC Mladost. Vrijeme: oblačno. Teren: dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Armin Gadžo (Bjelovar). Strijelac: 1:0 Munivrana (60). Žuti kartoni: Conjar, Branilović (Međimurje), Goluža, Agatić i Rolj (Čepin). Crvenih kartona nije bilo.

MEĐIMURJE: Galoši, Munivrana, Antonović, Pajić, Branilović (od 63. Šimunić), Režić, Tkalčić (od 83. Malenović), Škvorc, Conjar, Marcijuš, Hlišć (od 63. Šarić).

ČEPIN: Kordić, Grgić (od 85. Lamza), Goluža, Rolj, Gregić, Bilić (od 46. Bilandžić), Agatić (od 75. Bošnjaković), Ivić, Brlić, Krstanović, Gačić.