BELIŠĆE

Belišćani nisu mogli protiv lidera
Objavljeno 13. studenog, 2017.

Lider iz Bijelog Brda prošetao je Belišćem i ostavio domaćina zakucanog za dno trećeligaške tablice. Domaćin je uspio izdržati nalete BSK-a samo do 12. minute, kada su “crveni” prvi put kapitulirali. Nakon centaršuta s lijeve strane Dorić je u domaćih 16 metara primio loptu na prsa i bez teškoća pogodio nebranjeni dio mreže. Nekoliko minuta prije odlaska na odmor Eling je prošao po sredini terena između domaćih stopera i povećao rezultat na 0:2. U posljednjoj minuti igre nakon duplog pasa Eling je postigao svoj drugi pogodak za uvjerljivih i zasluženih gostujućih 0:3. Z. Kaptalan

Belišće 0
BSK 3 (2)

BELIŠĆE - Gradski stadion. Vrijeme: ugodno. Teren: odličan. Gledatelja: 150. Sudac: Antonio Škobić (Osijek) 6. Strijelci: 0:1 Dorić (12), 0:2 Eling (39), 0:3 Eling (90). Žuti kartoni: Birčić (Belišće), Dragojević, Popović (BSK). Crvenih kartona nije bilo.

BELIŠĆE: Klanjšček 5, Marić 5, Birčić 5, Lacković 5, Milić 5, Ratković 5, L.Marković 5, Matoković 5 (od 46. Jakovljević 5), Pilj 5, Pranjić 5, Vučemilović 5 (od 81. Paulić -)

BSK: Ilinčić 6,5, Šileš 6,5, Majtanić 6,5, Žigri 6,5, Pačar 6,5 (od 70. Dragojević 6), Eling 7, Dorić 7, Ištvanić 7, Ciprić 6,5 (od 72. Kasač 6), Popović 6,5 (od 89. Dubravac -), Periša 7

IGRAČ UTAKMICE: JOSIP ELING (BSK)