PRVA HMNL

Osijek Kelme neuspješno lovio rezultatski zaostatak
Objavljeno 12. studenog, 2017.

Treći uzastopni poraz doživjeli su osječki malonogometaši u Prvoj hrvatskoj ligi. Nakon sjajnog starta u kojem su imali tri uzastopne pobjede “kelmaši” su zaredali poraze, ali što je najgore u svim tim utakmicama imali su priliku pobijediti, ali se na koncu susret "slomio" na suparničku stranu. Takav je bio i susret protiv Crnice u Šibeniku. Istina, domaćini su od samog početka imali prednost, ali osječka momčad se nije dala. Praktično je do same završnice "puhala" u vrat Crnice uporno loveći rezulatski zaostatak i održavajući ga na minimalnom rastojanju. No, ni jednom im nije uspjelo doći do izjednačenja. Domaćin je već u prvoj minuti poveo pogotkom Vukovića, a četiri minute kasnije Šamija je povećao tu prednost na 2:0. Osijek Kelme se već u šestoj vratio u utakmicu pogotkom Mijića, a sve do 28. minute održavao se ritam "pogodak za pogodak", čime je Crnica stalno imala minimalnu prednost. Posljednjih 12 minuta vladala je velika neizvjesnost, jer je momčad Marina Smoje lovila minimalan zaostatak, ali neuspješno, a odluka o pobjedniku pala je u posljednjoj minuti kada je Milat postigao šesti pogodak i potvrdio pobjedu Crnice. Osječane sada očekuje serija susreta s momčadima koje su kandidati za sam vrh tablice, a nju će otvoriti sljedećeg petka dvobojem protiv Novog vremena Apfel u Zrinjevcu. D. Keler

CRNICA                   6  (3)
OSIJEK K.                4  (1)

ŠIBENIK – Dvorana na Baldekinu. Gledatelja: 400. Suci: Saša Tomić (Zagreb) i Nikola Jelić (Varaždin). Strijelci: 1:0 Vuković (1), 2:0 Šamija (5), 2:1 Mijić (6), 3:1 Perić (8), 3:2 Duvančić (22), 4:2 Vuković (23), 4:3 Duvančić (23), 5:3 Radić (25), 5:4 Mijić (28), 6:4 Mijat (40). Žuti kartoni: Žumberac (Crnica), Konrad, Pandurević (Osijek Kelme). Crvenih kartona nije bilo.

CRNICA: Mišković, Žumberac, Škugor, Mijat, Vuković, Perišić, Šamija, Perić, Radić, Zorica,

OSIJEK KELME: Konrad, Mijić, Šalaj, Pandurević, Nospak, Jularić, Dakić, Duvančić.