NOVA DVOZNAMENKASTA POBJEDA NOGOMETAŠICA OSIJEKA

Riječanke potopljene tucetom pogodaka
Objavljeno 9. studenog, 2017.

Riječanke su i peti ovojesenski sastav koji je osječku “Mačkamamu” napustio dvoznamenkasto poražen! Taj zaostali susret 4. kola Prve hrvatske lige nogometašica bio je riješen već do 14. minute kada su domaće igračice ubacile četiri lopte iza riječke vratarke. Do odmora još dvije za “šesticu” koliko je gostujuća ekipa inkasirala i u drugom poluvremenu, te s tucetom pogodaka napustila igralište aktualnih prvakinja Hrvatske koje su se sada vratile na čelno mjesto tablice ne primivši još pogodak, a u šest utakmica zabivši ukupno 77. I protiv Riječanki najefikasnije su bile Lorena Balić i Mateja Andrlić postigavši šest, odnosno četiri pogotka. Ovaj put su im se pridružile Mateja Bulut i Antonela Radeljić koje su po jedanput svladale vratarku Rijeke. D.Lekšan

OSIJEK              12  (6)
RIJEKA                0

OSIJEK – Igralište “Mačkamama”. Vrijeme oblačno. Teren dobar. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Matić (Osijek). Strijelci: 1:0 Andrlić (1), 2:0 Bulut (4), 3:0 Radeljić (13), 4:0 Balić (14), 5:0 Balić (31), 6:0 Andrlić (38), 7:0 Balić (51), 8:0 Balić (60), 9:0 Balić (63), 10:0 Andrlić (85), 11:0 Balić (86), 12:0 Andrlić (88). Žutih i crvenih kartona nije bilo.

OSIJEK: Pirić, Bulut (od 80. A. Kovač), Čavić (od 70. Pernar), Nevrkla, Baban, Balić, Andrlić, Radeljić, Bojčić, Maltašić (od 46. Jakovac), Culek.

RIJEKA: Jelušić, Bocka, Burčul, Sudan, Šimunić, Spajić, V. Kovač, Savčić, Gegollaj, Stančić, Stipančević.