PRVA LIGA KOŠARKAŠA

Borovo izdržalo 30 minuta
Objavljeno 7. studenog, 2017.

Nakon 4. kola, košarkaši Borova i dalje su bez pobjede u Prvoj hrvatskoj ligi. Za razliku od prethodnih dvoboja, u ovom je momčad Gorana Gunjevića bila ravnopravan suparnik, ali u posljednjih deset minuta nije više mogla pratiti Rudešov ritam. Naime, nakon 30 minuta bilo je 44:47, da bi gosti posljednju dionicu dobili s 13 razlike za konačnih 56:72 (14:15, 12:14, 18:18, 12:25). Domaćin je nastupio u sastavu: Brocić, Bilić, Šarac 5, Miljanić 9, Boras 11, Bobinac, Žulj 6, Rajšić 8, Benković, Vuković, Kapović, Kovač 17. Kod pobjednika, Jurić je zabio 15 poena, dva više od Ljubičića i Ivankovića. U sljedećem kolu, Vukovarci gostuju kod splitskog Universitasa, koji je u ovom kolu poražen kod Bosco 109:82. Ostali rezultati: Podravac - Grafičar 86:67, Gorica - Šanac Karlovac 126:65, Kvarner 2010 - Agrodalm 71:106, Istrauni - Pula 1981 91:74. Na tablici vode Gorica i Agrodalm s osam bodova, Borovo je na začelju, kao i Pula, s četiri boda i bez pobjede na kontu. N.B.