TREĆA HNL "ISTOK": IVANKOVO

Validžić glavom za pobjedu
Objavljeno 6. studenog, 2017.

Već u četvrtoj minuti na centaršut Smolčića Bajić dovodi domaću momčad Bedema u vodstvo od 1:0. U 25. minuti dobar udarac Sambola zaustavila je vratnica, a od 45. minute gosti su ostali s igračem manje nakon što je Mišković zaradio drugi žuti karton. Unatoč tome, u nastavku su gosti zaigrali bolje te izjednačili u 64. minuti udarcem Ćorića iz slobodnog udarca s 25 metara. Međutim, tada je ponovno uslijedila dominacija Bedema, a pritisak je urodio plodom u 77. minuti kada je poslije kornera najviši u skoku bio Validžić te udarcem glavom zabio za 2:1. D. Matanić

Bedem                         2  (1)
Vukovar 1991              1  (0)

IVANKOVO - Igralište Grac. Vrijeme: sunčano. Teren: travnat, odličan za igru. Gledatelja: 250. Sudac: Mihael Maksimćuk (Sl. Brod) 7,5. Strijelci: 1:0 Bajić (4), 1:1 Ćorić (64), 2:1 Validžić (77). Žuti kartoni: Validžić, Smolčić, Tustonjić, Lučić, Raić Sudar (Bedem), Tunjić, Kožul, Simonović, Bekavac, Malecki (Vukovar 1991). Crveni karton: Mišković (Vukovar 1991).

BEDEM: Marijanović 7,5, Stojanović 7 (od 46. Tustonjić 6,5), Smolčić 7,5, Lučić 7,5, Validžić 8, Božić 7, Borko 7, Mrdeša 7 (od 88. Naletilić -), Raić Sudar 7, Bajić 7,5, Sambol 7 (od 71. Ujvari 6,5).

VUKOVAR 1991: Tuta 7, Simonović 7, Mihajlović 6,5, Tunjić 6,5 (od 89. Lovrić -), Jazvić 7, Mišković 6,5, Malecki 7 (od 84. Jakić -), Čakalić 7,5, Ćorić 7,5, Bekavac 7,5, Kožul 7 (od 46. Jagustin 6,5).

IGRAČ UTAKMICE: IVAN VALIDŽIĆ (BEDEM).