RUKOMETNA PREMIJER LIGA

Nedić sa zvukom sirene za slavlje Vinkovčana
Objavljeno 5. studenog, 2017.

Rukometaši Spačve Vinkovci sretno i spretno su upisali pobjedu u 6. kolu Premijer lige. Vinkovčani su do trećeg prvenstvenog trijumfa došli doslovce u posljednjim sekundama susreta, a pogodak za dva boda postigao je Domagoj Nedić.

Domaćin nije dobro ušao u susret, Karlovčani su pak fantastično odradili prvo poluvrijeme i na odmor otišli s velikih šest pogodaka prednosti (18:12). No, u drugom dijelu potpuno drugačija slika. Od 41. minute kada je na semaforu stajalo 16:22 Vinkovčani kreću u veliku seriju od 8:1 i preokreću rezultat u svoju korist te dolaze do prvog vodstva na utakmici (34:23), ako ne računamo ono početno od 1:0. Do kraja susreta bio je egal, a u posljednju minutu se ušlo rezultatom 26:26. No, Nedić je sa zvukom sirene postigao pogodak i spasio gotovo izgubljenu utakmicu, kako je izgledalo u prvom poluvremenu. Momčad Spačve Vinkovci na putu prema pobjedi vodili su najefikasniji igrači Marko Karaula i Ivan Jurić sa po šest pogodaka, dok je najefikasniji u redovima Karlovca bio Andrej Obranović sa sedam pogodaka. A. Grgić

SPAČVA VK.                27  (12)
KARLOVAC                  26  (18)

VINKOVCI – SD OŠ Bartola Kašića. Gledatelja 300. Suci: Igor Emanović i Zoran Mikić (oba iz Štivica). Nadzornik: Vladimir Sokol (Varaždin)

SPAČVA-VINKOVCI: D. Stojanović, M. Jurić, Karaula 6, Kordi, I. Jurić 6(2), Mihaljević, Vešligaj 1, Nađ 3, Nedić 4, Vignjević 3, Raguž, T. Stojanović, Babić 1, Vukušić, Ranogajec 3, Ereš.

KARLOVAC: Radočaj, Hadrović 1, K. Capan, Perajica 3, Milovac 1, Šnajder 3, H. Capan 1, Bačić 1, Mrljak, Crnković 2, Sudarić, Karić, Ostarčević 3, Obranović 7, Smojver 3(2), Frketić 1.

SEDMERCI: Spačva-Vinkovci 3(2), Karlovac 3(2); ISKLJUČENJA: Spačva-Vinkovci 2 min. (Nađ), Karlovac 4 min. (Ostarčević, Smojver).