TREĆA HNL "ISTOK": ORIOVAC

Domaćini do pobjede s desetoricom
Objavljeno 23. listopada, 2017.

Belišćani su dobro parirali domaćinu, ali su se iz Oriovca vratili praznih ruku! Poražavajući pogodak primili su pet minuta uoči isteka 90., i to kada su imali igrača više. Dvije minute ranije, naime, Đerek je dobio izravni crveni karton sprječavajući gostujućeg igrača u izglednoj poziciji, ali tu brojčanu prednost zadnjeplasirani sastav nije uspio iskoristiti.D.L.

Oriolik               1  (0)
Belišće               0

ORIOVAC - Igralište NK-a Oriolik. Vrijeme: sunčano. Teren: odličan. Gledatelja: 120. Sudac: Leo Knežević (Jelisavac). Strijelac: 1:0 Marinović (85). Žuti kartoni: Marinović, Barišić (Oriolik), Paulić i Birčić (Belišće). Crveni karton: Đerek (Oriolik).

ORIOLIK: Herceg, Đerek, Marušić (od 46. Jularić), Kokotović, Vrljić, Nikičić (od 71. Stahović), Jurić, Marinović, Barišić (od 90. Plemenčić), Stubičan, Ferić.

BELIŠĆE: Klanjšćek, Birčić, Milić, Paulić (od 46. Marković), Ratković (od 62. Lacković), Jakovčević, Jakovljević (od 76. Matoković), Pilj, Pranjić, Blažević, Vučemilović.